Power EV

Szanowni Klienci,

 

Z dumą ogłaszamy, że nasza firma nawiązała strategiczną współpracę z wiodącym producentem stacji ładowania samochodów elektrycznych, firmą Power EV. Jako jedyny dystrybutor na województwo łódzkie ta nowa kooperacja otwiera dla naszych klientów szeroki dostęp do innowacyjnych rozwiązań, które będą wspierać ekologiczną mobilność i zrównoważony rozwój.

Firma Power EV jest uznana na rynku jako dostawca wysokiej jakości, zaawansowanych technologicznie stacji ładowania, które są nie tylko wydajne, ale także wygodne w użytkowaniu. Dzięki tej współpracy, będziemy mogli zapewnić naszym klientom łatwy dostęp do infrastruktury ładowania, wspierając rozwój rynku pojazdów elektrycznych.

Nasze nowe partnerstwo z Power EV umożliwi nam oferowanie kompleksowych rozwiązań dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych, dążących do elektryfikacji swojego transportu. Wierzymy, że ta współpraca przyczyni się do promowania zrównoważonych środków transportu i ochrony środowiska.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach dostępnych w ramach współpracy z firmą Power EV. Jesteśmy gotowi służyć pomocą i doradztwem, aby zaspokoić wszystkie Państwa potrzeby związane z ładowaniem pojazdów elektrycznych.